Засіб для очищення жирної і проблемної шкіри REJUDICARE Hexacleanse - 150 мл
- Виробник: REJUDICARE
- Артикул: RJC0008
- Доступність: Немає в наявності
- 2 490 грн.
- Доставка Новою Поштою на відділення
Відправляємо ПН-СБ - Доставка кур'єром Нової Пошти за адресою
Відправляємо ПН-СБ - Доставка Укрпоштою на відділення
Відправляємо ПН-ПТ Вартість доставки здійснюється за тарифами оператора
- Оплата за реквізитами
- Оплата карткою Visa/Mastercard
- Готівкою при отриманні Наложку відправляємо без передоплати
Ідеальний засіб для очищення комбінованої і жирної шкіри, включаючи чутливу, стоншену, подразнену. Делікатно і дбайливо очищає шкіру, завдяки м'яким рослинним ПАР,а антибактеріальні компоненти, в свою чергу, усувають запальні процеси і працюють на їх попередження в подальшому. Відмінною рисою засобу є здатність працювати тільки на поверхні шкіри, не проникаючи всередину. При цьому очищає максимально ефективно, не викликає подразнення або інших негативних відчуттів, в тому числі стягнутості, лущення. Зменшує глибину і ширину пір, усуває надлишки шкірного жиру і запобігає появі жирного блиску. В результаті застосування обличчя набуває свіжий, чистий і здоровий вигляд, з рівним, матовим фінішем. Ніжна і приємна текстура REJUDICARE Hexacleanse добре піниться, з легкістю розподіляється по обличчю і забезпечує комфортне відчуття свіжості і чистоти.
Склад засобу повністю безпечний і містить тільки ефективні працюючі інгредієнти.
Активні компоненти:
- Діізотіонат гексамидину - один з найбільш м'яких антисептиків, пригнічує ріст шкідливих бактерій і грибків, надає оздоровчу і заспокійливу дію на шкіру.
- Комплекс очищувальних ПАР - включає 5 найбільш м'яких очищувальних компонентів, які забезпечують ефективне очищення без подразнень і сухості.
Рекомендації по використанню:
- Суха, запалена шкіра - 1 раз в день в перший тиждень застосування, потім 2 рази на добу.
- Нормальна, комбінована і жирна - не менше 2 разів на день, в якості першого етапу щоденної рутини.
Спосіб застосування:
Невелику кількість засобу нанести на вологе обличчя і шию, злегка помасажувати протягом 30 секунд, потім змити прохолодною водою. Також можна наносити на ділянки спини, плечей і декольте.
| Застосування | |
| Эфект | Очищення, Боротьба з чорними цятками, Усунення висипань |
| Використовується для | Обличчя |
| Тип шкіри | Жирна, Комбінована |
| Стан шкіри | Проблемна |
| Загальні | |
| Тип косметики | Пінка |
| Об'єм | 150 мл |
| Активні інгрідієнти | Глицерил глюкозид, Бетаїн |
| Країна виробник | Канада |
| Склад | Вода, Двунатриевый Кокоил Глутамат, Кокамидопропил Бетаин, Лаурил Глюкозид, Коко-Глюкозид, Глицерил Олеат, Гексамидина Диизотионат, Лимонная кислота, Отдушка, Этоксидигликоль Зазначений склад є ознайомчим і може бути не точним з різних причин (зміна складу виробником, помилки при наповненні сайту та інше). Точний склад дивіться на етикетці чи упаковці засобу. |





